• page_banner1

nuus

Ons span het op 12 Maart 2019 na Hongkong gevlieg en begin met 'n 3-daagse APLF-uitstalling. Dit is 'n leeruitstalling vir modemateriaal en toebehore, dit word gehou in Hong Kong Convention & Exhibition Centre van 13 tot 15 Maart. saal is verdeel in twee verdiepings, Die fisrt vloer is vir rou mode Materiale, soos skaap leer, skaapvel, lamsvel. Die tweede verdieping is vir mode-bykomstighede. Ons maatskappy is geleë in hierdie skou stand. vertoon skaap leer handskoene, dubbel gesig skape skeer skaapvelhandskoene, babastewels, skaapvelhoede, skaapvelmatte, Tibet-skaapbontdoeke en kussings.

newspic4

In hierdie uitstallings het ons baie van ons gereelde kliënte ontmoet. Ons het baie jare saamgewerk. Ons het vrylik gesels oor die ontwikkelingstendens van skaapleerhandskoene en die toekoms van die mode-toebehore-industrie. Terselfdertyd het ons ook baie nuwe kliënte ontmoet, hulle kom vorm Japan, Suid-korea, Australië, die VSA, Kanada en ander lande. Hulle het groot belangstelling in ons skaapvelprodukte getoon.

Veral Ons handgemaakte skaapvelhandskoene, modieuse skaapvelhoede, sagte en duursame kinderskoene vir skaapvel. In vrye tyd het ons 'n toonbank van leer-grondstowwe in die eerste verdieping besoek. koop plan van 'n paar hoë-skaap leer. Dit is dus 'n goeie idee om leer voorrade en mode-bykomstighede van hier af te vind.

Sedert die stigting van die maatskappy in 2002, hou ons span aan om hoë skaapvelhandskoene en skaapleerhandskoene na te streef. Ons vlieg na Hong Kong, vlieg na die VSA, vlieg na Italië. Ons het al hierdie dinge gedoen om die nuutste internasionale mode-ontwerpkonsep te leer, om die nuutste modetendense te begryp. Beskuldig ook, om die behoeftes van klante beter te verstaan, hou aan om te verander. om die ontwerp te maak en geskikte skaapleerhandskoene te maak. Ons maak net die skaapvelhandskoene wat satistiese klante kan maak. Hoe hoër u staan, hoe verder sal u sien. Dus, enige hulp, moet asseblief nie huiwer om my te laat weet nie. Ons sal my bes doen om te help. Ons is 'n professionele versorger vir skaapvelhandskoene.


Plaas tyd: 31 Augustus 2020